nietuzinkowe meble do wyjątkowych wnętrz

Nasze meble tworzymy zgodnie z rzemieślniczą tradycją dokładając należytej staranności aby powstały produkt był jak najwyższej jakości.

Jeśli jednak zauważysz wady zakupionego towaru lub będziesz miał zastrzeżenia co do zamówionych produktów prosimy o przesłanie zgłoszenia reklamacyjnego pocztą elektroniczną na adres: kontakt @hobio.pl.

Zgłoszenia można dokonać wykorzystując formularz reklamacyjny.

Zgłoszenie powinno zawierać:

1. dokładny opis wady,

2. zdjęcia wady towaru

3. w przypadku otrzymania przesyłki uszkodzonej podczas transportu - dodatkowo skan protokołu szkody sporządzonej w momencie dostawy w obecności kuriera, który zawiera szczegółowy opis uszkodzonego produktu, a także stan opakowania,

4. informację o roszczeniach względem wadliwego produktu jak: naprawa / wymiana produktu / obniżenie ceny / zwrot pieniędzy.

 

Reklamacji nie podlegają:

  • różnice kolorystyczne
  • z powodu indywidualnych ustawień monitora realny kolor mebla może różnić się od koloru w wersji elektronicznej. Dopuszczalne są również zmiany w odcieniach naturalnych elementów drewnianych (drewno jako materiał naturalny posiada zróżnicowane odcienie zależne od jego naturalnych warunków siedliskowych)
  • niewielkie zaprawki ubytków w drewnie (o ile nie odbiegają kolorystycznie od elementu i nie są zastosowane na eksponowanych elementach)
  • wady powstałe z powodu niewłaściwej pielęgnacji i konserwacji mebla
  • wady powstałe z powodu zalania mebla wodą lub jego stałego kontaktu z wodą
  • uszkodzenia mechaniczne
  • zmiany zachodzące naturalnie podczas użytkowania mebla

 

W przypadku mebli wykonanych z litego drewna, z uwagi na charakter użytego materiały za wady nie są uznawane niewielkie szczeliny lub pęknięcia, które są procesem naturalnej „pracy” drewna.

Drewno to materiał „żywy” i podatny na wpływy otoczenia takie jak: wilgotność pomieszczenie, temperatura, odległość od źródła ciepła, rodzaj źródła ciepła etc.

Najlepsze warunki dla użytkowania mebli drewnianych to temperatura około 20 st. i wilgotność około 60 %. Znaczna zmiana tych wskaźników, np.: wilgotność poniżej 45 % i powyżej 70 może powodować uszkodzenia mebla.

Nasze meble, o ile nie jest to zaznaczone w opisie nie są przeznaczone do użytku na zewnątrz.

Formularz reklamacyjny

 

 

formularz reklamacyjny