nietuzinkowe meble do wyjątkowych wnętrz

Masz prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży w ciągu 14 dni od objęcia w posiadanie zakupionych produktów. Szczegóły dotyczące odstąpienia od umowy znajdziesz w regulaminie.

Produkt podlegający prawu odstąpienia od umowy powinien być towarem pełnowartościowym i zostać zwrócony na nasz magazyn w stanie nienaruszonym, nie noszącym śladów użytkowania. W przypadku skorzystania z prawa odstąpienia od umowy prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zwrotu na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przed upływem 14 dni od dnia otrzymania towaru. W terminie do 14 dni od dnia, w którym prześlą Państwo oświadczenie o odstąpieniu od umowy, należy zwrócić towar do naszego magazynu.

Towar należy odesłać na adres:

HOBIO

Ul. Jeżynowa 5

Łomnica

58-340 Głuszyca

 

Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę lub paragon potwierdzający nabycie towaru.

Koszty związane ze zwrotem towaru pokrywa konsument odstępujący od umowy zakupu zawartej na odległość.

Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje w stosunku do umowy w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

 

 

 

 

formularz odstąpienia od umowy